Доставка 

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється в робочий час: з 10-00 до 18-00 з понеділка по п'ятницю. Доставка в неробочий час за домовленістю. Час і дата доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами після того, як ви розмістите своє замовлення.

• Доставка по Києву - Безкоштовно (при замовленнях від 15000 грн.).

• Доставка по Києву - 100 грн (при замовленнях до 15000 грн.)

• Доставка по Київській обл. за домовленістю або відділення «Нова Пошта».

Самовивіз. Якщо Ви не хочете оплачувати доставку або Вам зручніше забрати замовлення самостійно, Ви можете звернутися на склад, розташованому за адресою: м Київ, вул. Деревообробна 5.

День і час отримання замовлення Ви можете узгодити з менеджером по телефону: +38(093) 038 97 20,

+38(095) 505 33 62, (093) 038 97 20.

 

Доставка по Україні

1. Кур'єрська доставка компанією Нова Пошта - Безкоштовно (при замовленні від 30 000 грн),

або в залежності від ваги відправлення згідно тарифів перевізника.

Сайт розраховує доставку автоматично.

2. Доставка до складу транспортної компанії - Безкоштовно (при замовленнях від 15 000 грн.)

3. Доставка компанією Нова Пошта (вантажне відділення) - (при замовленнях до 15 000 грн.) Оплачує Одержувач згідно з тарифами перевізника при отриманні.

4. Послугу "післяплатою" оплачує Одержувач згідно з тарифами перевізника за передоплатою не більше вартості відправки в обидві сторони. Менеждер погоджує з покупцем при формуванні замовлення.

Примітка

Забираючи товар, що поставляється у компанії вантажоперевізника, перевірте, будь ласка, цілісність упаковки. Якщо коробки пом'яті або порвані, ви повинні, в присутності представника компанії вантажоперевізника, розкрити упаковку і перевірити цілісність деталей і комплектацію згідно з інструкцією.

 

При виявленні будь-якої невідповідності:

1. зв'язатись з нами за телефоном +38(095) 505 33 62, (093) 038 97 20. для врегулювання всіх питань і правильного оформлення претензій.

 

2. зробити фото всього товару і фото пошкоджень і копію документів оформлених претензій і по можливості відправити фото до нас в офіс на viber тел. +38(095) 505 33 62, (093) 038 97 20. viber.,

 

3, оформити претензію в відділенні компанії вантажоперевізника зобов'язана вам компенсувати збитки. У декларації для страховки вантажу ми вказуємо повну вартість товару.

  

Правила

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний чек, гарантійні зобов'язання, сертифікат соотвествующих, сертифікат якості. Ціна, зазначена в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки або додаткових послуг виділяється в документах на купівлю окремою графою.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується Вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

Якщо при отриманні товару ви не заявили претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються. У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

+38(095) 505 33 62, (093) 038 97 20.
Електронна пошта: [email protected]